Aktualności

Uzgodniony termin treningów strzeleckich na rok 2017:
1. 02/07/2017 niedziela godz. 10,00
2. 12/08/2017 sobota godz. 10,00
3. 03/09/2017 niedziela 13,00.

 

 

 

 

GRUPA 1

HARMONOGRAM DOKARMIANIA ZWIERZYNY W SEZONIE 2016/2017

28.11.2016-04.12.2016 PRZYBYLSKI ROBERT
05.12.2016-11.12.2016 SUFLIDA JÓZEF
12.12.2016-18.12.2016 KLECZYK PAWEŁ
19.12.2016-25.12.2016 GĘBAROWSKI WOJCIECH
26.12.2016-01.01.2017 MAREK GRZEGORZ
02.01.2017-08.01.2017 ŁAGIEWSKI MARCIN
09.01.2017-15.01.2017 PIKUL ŁUKASZ
16.01.2017-22.01.2017 GĘBAROWSKI PIOTR
23.01.2017-29.01.2017 SUFLIDA JÓZEF
30.01.2017-05.02.2017 GĘBAROWSKI PIOTR
06.02.2017-12.02.2017 MAREK GRZEGORZ
13.02.2017-19.02.2017 ŁAGIEWSKI MARCIN
20.02.2017-26.02.2017 PIKUL ŁUKASZ
27.02.2017-05.03.2017 PRZYBYLSKI ROBERT

PROSIMY KOLEGÓW MYŚLIWYCH O DOKONYWANIE WPISU POBRANEJ KARMY DO ZESZYTU, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ W MIEJSCU WYŁOŻENIA KARMY.

KARMA ZNAJDUJE SIĘ NA DZIAŁCE KOŁA ŁĘCZYCA 6A, KLUCZ U KOL. MIKUŁOWSKIEGO.

 

 

 

Ważna informacja.

Zarząd informuje, że w dniu 24.10.2015 (sobota) zaplanowano prace gospodarcze – remont ambony nr 21 oraz ambony nr 13. Prosimy o zabranie ze sobą młotka, siekiery, gwoździ, grabi, szpadla i piły. Zbiórka o godz. 9 u Kolegi Łowczego Mikułowskiego Leszka.

Ważna informacja.

W dniach 27 czerwiec 2015  (sobota) i 18 lipiec 2015  (sobota) Zarząd organizuje wspólne prace gospodarcze. Prace będą przeprowadzone na działce, prosimy o zabranie ze sobą narzędzi.

 

Ważna informacja.

25 kwietnie (sobota) Zarząd organizuje wspólne prace. Prace będą przeprowadzone na działce, prosimy o zabranie ze sobą narzędzi.

 

Harmonogram dokarmiania zwierzyny w Sezonie 2014/2015

PROSIMY KOLEGÓW MYŚLIWYCH O DOKONYWANIE WPISU POBRANEJ KARMY DO ZESZYTU, KTÓRY ZNAJDUJE W MIEJSCU WYŁOŻENIA KARMY.

 

Grupa 1

24.11.2014–30.11.2014 MIKUŁOWSKI LESZEK
1.12.2014 – 7.12.2014 GĘBAROWSKI PIOTR
8.12.2014 – 14.12.2014 KLECZYK PAWEŁ
15.12.2014– 21.12.2014 GĘBAROWSKI WOJCIECH
22.12.2014 –28.12.2014 MAREKGRZEGORZ
29.12.2014 – 4.1.2015 KARDAS JANUSZ
5.1.2015 –11.1.2015 PIKUL ŁUKASZ
12.1.2015–18.01.2015 GĘBAROWSKI PIOTR
19.01.2015 –25.01.2015 SUFLIDA JÓZEF
26.01.2015– 1.02.2015 PRZYBYLSKI ROBERT
2.02.2015– 8.02.201 KOSMOWSKI STANISŁAW
9.02.2015   –15.02.2015 URBANKOWSKI BRONISŁAW
16.02.2015–22.02.2015 PIKUL ŁUKASZ
23.02.2015–1.03.2015 PRZYBYLSKI ROBERT

 

Grupa 2

24.11.2014–30.11.2014 BAJER GRZEGORZ
1.12.2014 – 7.12.2014 GOSZCZYŃSKI JAN
8.12.2014 – 14.12.2014 BAJER TOMASZ
15.12.2014– 21.12.2014 PROROK TOMASZ
22.12.2014 –28.12.2014 BAJER SEBASTIAN
29.12.2014 – 4.1.2015 KONOPACKI PAWEŁ
5.1.2015 –11.1.2015 BAJER ROBERT
12.1.2015–18.01.2015 MAŁECKI DARIUSZ
19.01.2015 –25.01.2015 STANISŁAWSKI LECHOSŁAW
26.01.2015– 1.02.2015 PROROK TOMASZ
2.02.2015– 8.02.201 OSET KRZYSZTOF
9.02.2015   –15.02.2015 BAJER SEBASTIAN
16.02.2015–22.02.2015 BAJER TOMASZ
23.02.2015–1.03.2015 MAŁECKI DARIUSZ

 

Grupa 3

24.11.2014–30.11.2014 MŁYNARSKI STANISŁAW
1.12.2014 – 7.12.2014 BŁOCHRAFAŁ
8.12.2014 – 14.12.2014 DURAJSKI RYSZARD
15.12.2014– 21.12.2014 JAŁOCHA JACEK
22.12.2014 –28.12.2014 KOT MIROSŁAW
29.12.2014 – 4.1.2015 LISIAK BEATA
5.1.2015 –11.1.2015 SAKTURA HENRYK
12.1.2015–18.01.2015 STASIAK SYLWESTER
19.01.2015 –25.01.2015 BŁOCH RAFAŁ
26.01.2015– 1.02.2015 ZAWIASA JACEK
2.02.2015– 8.02.201 SIKORA WOJCIECH
9.02.2015   –15.02.2015 LISIAK BEATA
16.02.2015–22.02.2015 MŁYNARSKI STANISŁAW
23.02.2015–1.03.2015 WASILEWSKI ANDRZEJ

 

 

 

 

 

 

 

 

Termin prac na rzecz koła

28 wrzesień 2014 (niedziela) zbiórka godzina 9:00 pod Hubertówką

 

Terminy korzystania ze strzelnicy 2014

1 czerwiec 2014 (niedziela) godzina 10:00
19 lipca (sobota) godzina  10:00
23 sierpnia (sobota) godzina  10:00